Skip to main content

سوالات متداول

در این صفحه سوالات متداول دوره های آموزشی شرکت هتلداری بانیان پیش روی شما قرار دارد. اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی یکی از دوره های آموزشی یا هر یک از موضوعاتی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌های مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.

برخی از سوالاتی که ممکنه براتون پیش بیاد پاسخش اینجاست

برای مشاهده بدون مشکل کلاس های آنلاین، حداقل سرعت اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت بر ثانیه واقعی و یا اینترنت با نرخ دانلود ۵۰ کیلوبیت بر ثانیه را بهتون توصیه میکنیم.

حضور در کلاس برای بسیاری از اساتید به عنوان بخشی از نمره داخلی به حساب می آید.شما تنها مجاز به غیبت موجه در حداکثر یک سوم زمان هر درس و در نتیجه یک سوم زمان کل دوره می باشید و لذا غیبت بیشتر منجر به تجدید درس یا دوره و پرداخت هزینه های مربوطه خواهد شد.

دانش پذیر گرامی در صورتی که پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهریه به هر دلیلی تقاضای انصراف داشتید عودت وجه شما به صورت زیر محاسبه می شود:

درصورتیکه انصراف یا تغییر دوره آموزشی توسط فراگیر تا یک هفته قبل از شروع دوره با کسر ۲۰% و درهفته آخر با کسر ۳۰% و در هفته اول برگزاری دوره با کسر پنجاه درصد قابل بازگشت خواهد بود.

در صورتی که در حین برگزاری کلاس آنلاین اینترنت شما با اختلال مواجه شد؛ نگران نباشید، کلاس به صورت کامل ضبط میشه و در پنل کاربری شما قابل دسترس خواهد بود، با اینحال می توانید تصویر به  اشتراک گذاشته شده توسط سخنران را متوقف کنید و به  راحتی امکان شنیدن صدای سخنران بدون هیچگونه مشکل حتی با سرعت های پایین تر را داشته باشید.

پلتفرم آموزش آنلاین شرکت هتلداری بانیان این امکان رو برای شما فراهم میکنه که هم بتوانید چت کنید و هم اینکه با مجوز استاد میکروفن خود را فعال کنید و پرسش خود را  سوال کنید.

بلافاصله بعد از اتمام کلاس آنلاین فایل ضبظ شده کلاس برای شما در پنل کاربریتان قابل دسترس خواهد بود

نفرات اول هر دوره که حائز شرایط لازم باشند، مستقیماً جذب هتل های زیرمجموعه شرکت هتلداری بانیان خواهند شد.

بله :)، اطلاعات شما در پایگاه داده شرکت هتلداری بانیان باقی خواهد ماند و در استعلام سایر تاسیسات گردشگری اسامی شما به عنوان یک دانش پژوه که مهارت های تخصصی و لازم را کسب کرده است معرفی خواهید شد.

بعد از اتمام دوره، گواهینامه معتبر با امضای مشترک شرکت هتلداری بانیان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس برای شما صادر می شود.

بله، کلیه گواهینامه های صادر شده از سوی شرکت هتلداری بانیان به سبب اعتبار خود قابل ترجمه و استناد هستند